کسب درآمد از تبلیغات گوگل ادموب

در حال حاضر یکی از بهترین راه‌‌ها برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن و بازی موبایل، تبلیغات درون برنامه‌ایه.
.
📍اگه بتونید از تبلیغات شرکت‌های بین‌المللی در اپلیکیشن‌هاتون استفاده کنید شانس این رو دارید که درآمد دلاری به دست بیارید.
.
📍مطمئنا عقد قرارداد با شرکت‌های تبلیغاتی بین‌المللی و نقد کردن درآمد ارزی به خاطر تحریم‌ها مشکله اما شدنیه و شرکت‌های زیادی در ایران هستن که میتونند این سرویس‌ها رو در اختیار توسعه‌دهندگان موبایل قرار بدن. (از جمله شرکت ما).
.
📍ما از حدود دو سال پیش با شش ادنتورک بزرگ بین‌المللی قرارداد بستیم که توضیح کوتاهی در مورد هر کدوم در ادامه مینویسم:
.
🔺️ گوگل ادموب : پردرآمد‌ترین ادنتورک شبکه تبلیغاتی ادموب هست که متعلق به گوگل هستش و بر اساس نمایش، کلیک و نصب تبلیغات پول میده.
.
🔺️ آیرون سورس : یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای راه‌اندازی کمپین‌های مدیشن هست که فقط بر اساس نصب پول میده.
.
🔺️ یونیتی‌ادز : یونیتی‌ادز بیشتر بر اساس نصب و کلیک پول میده و نوسان درآمدی بالایی داره ولی به خاطر تبلیغات جذابی که نشون میده در بین ناشران بازی‌ها طرفداران زیادی داره.
.
🔺️ چارت بوست : یه ادنتورک آمریکاییه که بین بازی‌سازا محبوبیت بالایی داره و تبلیغات ایرانی رو هم پشتیبانی میکنه. شرکت‌های بازی‌سازی بزرگی مثل کچاپ هم چارت‌بوست رو توصیه میکنن.
.
🔺️ وانگل : وانگل در آمریکا بعد از ادموب پردرآمدترین ادنتورکه. پس اگه اپ یا بازی دارید که درآمریکا نصب بالایی داره حتما روی وانگل حساب کنید.
.
🔺️ ادکلونی : ادکلونی از ادنتورک‌هایی هستش که در ایران هم بدون نیاز به وی پی ان تبلیغ نشون میده و بیشتر درآمدش بر اساس نصبه.
.
📍برای کسب درآمد از طریق تبلیغات درون برنامه‌ای لازم نیست اپ یا بازی‌های پیچیده و بزرگی تولید کنید.
.
📍اگه برنامه‌نویس موبایل هستید میتونید در تایم‌های خالیتون اپلیکیشن‌های کوچیک توسعه بدید و با انتشارش در مارکت‌های بین‌المللی مثل اپ استور و پلی استور کسب درآمد کنید.
.
❗ما تا حالا حدود ۴۰ عنوان اپلیکیشن و بازی منتشر کردیم. به عنوان مثال یه ابزار ساده زلزله‌نگار که با یه اِی پی آیِ ساده آمار آخرین زلزله‌ها در کشورهای مختلف رو نشون میده. این اپ ساده بدون هیچ پیچیدگی فنی روزانه حداقل ۱۰۰ لیر معادل ۲۲۰ هزار تومن درآمد داره.❗
.