کسب درآمد از یوتیوب در ایران

❓ تا حالا به این فکر کردید که چرا خیلی ها در شبکه های اجتماعی تولید محتوا میکنن؟

❓ آیا از اون دسته افرادی هستید که صرفا محتوا رو میبینید و لایک یا بازنشر میکنید؟

❓ آیا تا حالا خودتون محتوایی رو برای عموم منتشر کردید تا ازش بازخورد بگیرید؟

❓ در مورد یوتیوب چه نظری دارید؟ چرا روزانه انقدر محتوا در یوتیوب منتشر میشه؟ تولید کننده ویدئو در یوتیوب در ازای محتوایی که تولید میکنه چه چیزی به دست میاره؟

❓ چرا باید تولید محتوا در یوتیوب رو جدی بگیریم؟

در صورتی که محتوای مناسبی در شبکه های اجتماعی تولید کنید هم شما به عنوان تولید کننده محتوا و هم کاربر شما به عنوان فردی که نیازش با استفاده از محتوای شما برطرف میشود سود خواهید برد.
ویدئو موثرترین نوع محتوا در شبکه های اجتماعی است‌. اما تولید ویدئو و انتشار آن زحمت بیشتری نسبت به تولید محتوای متنی و تصویری دارد.
ویدئوهای تبلیغاتی همواره نقش مهمی در صنعت تبلیغات داشته اند. بنابراین در سال های اخیر با رشد تولید محتوای ویدئویی در یوتیوب، و فراهم شدن بستر نمایش تبلیغات در این رسانه، تولیدکنندگان محتوای ویدئویی انگیزه بیشتری برای تولید محتوا در این رسانه پیدا کرده اند.
.
پیشنهاد ما این است که اگر در زمینه تولید کلیپ فعالیت میکنید حتما از رسانه یوتیوب برای انتشار کلیپ هاتون استفاده کنید.
فرقی نداره محتوای شما آموزشی باشه، جنبه ی سرگرمی داشته باشه و یا هر موضوع دیگه ای.
.
با انتشار ویدئوهاتون در یوتیوب و زمانی که بازدید ویدئوهاتون به مرز چند هزار دقیقه برسه، یوتیوب تبلیغات رو در کلیپ های شما فعال میکنه. و به راحتی میتونید از کلیپ هایی که ساختید درآمد دلاری داشته باشید.
.
افراد زیادی در ایران هستند که میتونند شما رو در نقد کردن درآمد یوتیوب کمک کنند. پرشیاکام هم یکی از شرکت هایی هستش که میتونه شما رو در این زمینه کمک کنه.
.
ما با تولید کنندگان محتوا قرارداد میبندیم و بعد از بررسی کیفیت ویدئوهاشون، کار انتشار در یوتیوب رو براشون انجام میدیم.
و در انتهای هر ماه میلادی درآمدشون رو نقد میکنیم.